M D Architects

Biura w Anglii

 

Lokalizacja »

Obecnie M D A świadczy usługi zarówno dla klientów sektora publicznego, jak i prywatnych związane z różnorodnymi opracowaniami, począwszy od projektu renowacji najstarszej Synagogi w kraju, a skończywszy na wielkopowierzchniowych obiektach handlowych wyposażonych w zaawansowane technologie służące do redukcji emisji dwutlenku węgla
i wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Biuro M D A zlokalizowane jest w Plymouth przy Derriford Park, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Dzięki temu zespół architektów i projektantów ma możliwość sprawnej obsługi inwestycji zlokalizowanych w Anglii oraz poza granicami kraju.

Biuro utrzymuje wieloletnią współpracę ze swoimi klientami oraz podejmuje się współpracy
na bardzo wczesnych etapach planowania inwestycji. Doceniając doświadczenie, znajomość rynku i zarządzanie w oparciu o ocenę ryzyka firma Tesco wybrała MDA na jednego z głównych konsultantów w trakcie swojej ekspansji na Polski rynek. Krakowskie biuro M D A zostało otwarte w 1997 roku.

M D A zapewnia najlepsze rozwiązania projektowe, w opraciu o pragmatyzm, zastosowanie odpowiednich technologii i materiałów oraz ścisłą kontrolę nad budżetem inwestycji.

« poprzednia strona